RESTAURACJA

Witamy w Restauracji Markus, miejscu wielu spotkań rodzinnych oraz biznesowych. Cechuje nas oryginalny wystrój wnętrza, dbałość o to, by nasza Restauracja wyróżniała się wysokim standardem oferowanych usług oraz duży parking na 48 samochodów osobowych i autokar.

Restauracja jest klimatyzowana, co czyni ją bardzo komfortową w upalne dni, natomiast darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu wychodzi naprzeciw codziennym potrzebom Gości.

W ciepłe dni zapraszamy do sezonowego ogródka, subtelnie oświetlonego i gustownie urządzonego. Nastrojowa muzyka w tle oraz otoczenie pięknej zieleni, pozwolą Państwu spędzić miło czas rozkoszując się znakomitym jedzeniem oraz ciszą i spokojem w gronie najbliższych.

Wyposażony w telewizor ogródek letni daje także możliwość fanom sportu na wieczorne spotkania z przyjaciółmi i śledzenie zarówno Mistrzostw Europy w piłce nożnej jak i innych dyscyplin sportowych.

Naszych Gości zapraszamy już od godziny 8.00 rano na wyśmienite śniadania i pyszną kawę, natomiast w ciągu dnia na znakomite potrawy przygotowywane bezpośrednio na zamówienie. Bogaty wybór dań i atrakcyjne ceny oraz fakt, że każdy gość traktowany jest indywidualnie sprawia, że nasza Restauracja cieszy się dużym zainteresowaniem i jest miejscem godnym polecenia.

Istnieje możliwość rezerwacji stolików drogą telefoniczną lub elektroniczną hotel@restauracjamarkus.pl.
Dużą wagę przywiązujemy do komfortu najmłodszych klientów restauracji, stąd specjalnie dla nich przygotowany kącik z różnorodnymi zabawkami oraz menu.

Nasza oferta jest zróżnicowana, znajdą tu Państwo wiele interesujących pomysłów. Cenimy sobie profesjonalizm, dlatego fachowa obsługa oraz znakomity Szef Kuchni z pewnością posłużą Państwu pomocą w stworzeniu niezapomnianej atmosfery.

 

Dla naszych Gości:

Parking

Duży parking na 48 samochodów osobowych i autokar

Lokal klimatyzowany

Restauracja jest klimatyzowana, co czyni ją bardzo komfortową w upalne dni

WIFI

Darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu

Sezonowy ogródek

Sezonowy ogródek, subtelnie oświetlony i gustownie urządzony

VOUCHER

ZAKUP VOUCHERA

Chcą Państwo podziękować bliskiej osobie, a może planują zorganizować uroczystą kolację na Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Kobiet, Walentynki, dla rodziców z okazji rocznicy ślubu lub po prostu sprawić przyjemność tak bez okazji?

Voucher do wykorzystania w Restauracji Markus będzie idealną formą podziękowania.

Można go zakupić w recepcji naszego hotelu na usługi konsumpcyjne w naszej restauracji. Vouchery opiewają na kwoty:
50 zł, 100 zł, 150 zł oraz 200 zł i są ważne przez trzy miesiące od daty zakupu.
Proszę pamiętać o wcześniejszej rezerwacji stolika osobiście lub pod numerem telefonu: 71 721 83 83

Zarezerwuj

Polub na Facebooku

Odwiedź na Instagramie