PRZYJĘCIA

PL

Przyjęcia to nasza specjalność. Restauracja posiada dużą salę bankietową pozwalającą na organizację przyjęć nawet dla 220 osób. Markus jest idealnym miejscem na spotkania rodzinne, romantyczne kolacje przy świecach oraz celebrowanie wyjątkowych chwil w naszym życiu w niepowtarzalny sposób. 

Przyjęcia weselne, bankiety, zabawy, bale sylwestrowe, komunie, chrzciny, stypy, konferencje i spotkania biznesowe organizujemy bardzo często. Miła i życzliwa obsługa zapewnia niezapomnianą atmosferę, a nasze doświadczenie oraz indywidualne i profesjonalne podejście do każdego przyjęcia powoduje, że pozostają one w Państwa pamięci na zawsze. Z dużą starannością dobieramy menu, tak aby idealnie pasowało do rodzaju przyjęcia i jak najpełniej podkreślało jego charakter. 

Restauracja oferuje zarówno specjały tradycyjnej kuchni polskiej, jak i wybrane dania kuchni europejskiej.

Słyniemy z organizacji przyjęć weselnych zwracając uwagę na indywidualne potrzeby każdej pary oraz dokładamy wszelkich starań, aby Państwa wesele było wyjątkowe, niezapomniane i pozostało najważniejszym momentem w Waszym życiu. Służymy pomocą przy wyborze menu i pomagamy w doborze dekoracji wnętrza.

W ramach przyjęcia weselnego nasza Restauracja gwarantuje wyjątkowe menu zaspokajające nawet najbardziej wymagających, powitanie Pary Młodej chlebem i solą, lampkę wina musującego, apartament dla Nowożeńców gratis, specjalny rabat na noclegi dla Gości weselnych, bezpłatne miejsca parkingowe dla wszystkich Gości oraz przedłużenie doby hotelowej do godziny 12.00.

Zarezerwuj

Polub na Facebooku

Odwiedź na Instagramie