KONFERENCJE

PL

 

Nasza Restauracja sprawdza się w organizacji konferencji i spotkań biznesowych dzięki pełnemu zapleczu noclegowo-gastronomicznemu. 

Duża powierzchnia daje możliwość zamiany lokalu w pełnowartościową salę konferencyjną nawet dla 200 osób przy ustawieniu teatralnym. 

Posiadamy profesjonalny sprzęt audio-video, rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny oraz profesjonalne nagłośnienie umożliwiające przeprowadzanie prezentacji. 

Pomocna jest również tablica flipchart oraz bezpłatny dostęp do Internetu WiFi. Istnieje możliwość organizacji przerwy kawowej w trakcie konferencji oraz obiadów dla Gości biorących w nich udział.

 

Ponadto do dyspozycji gości pozostaje pokój konferencyjno-biznesowy na pierwszym piętrze lokalu, idealny do przeprowadzenia małych spotkań biznesowych oraz narad. Posiada stałe wyposażenie w nowoczesny system audiowizualny zapewniający profesjonalne prowadzenie konferencji i szkoleń.

W pokoju konferencyjno-biznesowym do dyspozycji pozostają: wysokiej jakości projektor multimedialny, ekran projekcyjny, tablica flipchart oraz bezpłatne stałe łącze internetowe i WiFi. W zależności od ustawienia może pomieścić nawet do 30 osób.

Możliwe ustawienia pokoju konferencyjno-biznesowego:

WARIANT I: 21 osób

WARIANT II: 31 osób

WARIANT III: 20 osób

WARIANT IV: 27 osób

Zarezerwuj

Polub na Facebooku

Odwiedź na Instagramie